en flag
zh flag
ja flag
ko flag
pl flag
ru flag
es flag
vi flag
Listen to this post

1 na 10 Amerykanów ma prawo pieniądze od rządu

Według Krajowego Stowarzyszenia Administratorów Nieodebranych Nieruchomości, jeden na dziesięciu Amerykanów ma prawo do pieniędzy od rządu.

Z około 328.2 mln ludzi w USA, oznacza to, że 32.2 Milion Ludzi ma prawo zbierać pieniądze! To dużo ludzi! A jednym z nich jest prawdopodobnie ty lub twoi bliscy krewni!

Statystyka nasuwa pytanie — jak to może być i skąd pochodzą pieniądze?

Pieniądze są wynikiem przechowania przez rząd pieniędzy i mienia, dopóki prawowity właściciel tego nie zażąda. Pieniądze są często przechowywane przez Skarbnika Państwa, ale Skarbnik Państwa nie posiada wszystkich środków pieniężnych i mienia. Systemy sądowe, Skarb Stanów Zjednoczonych i inne organy rządowe przechowują pieniądze i majątku w imieniu ludzi.

W większości przypadków środki pieniężne można ubiegać się na zawsze. Ale, oczywiście, im więcej czasu upływa tym mniej prawdopodobne, że pieniądze będą kiedykolwiek domagane. W końcu ludzie odchodzą, a ich spadkobiercy mogą ubiegać się o pieniądze i majątku, jeśli pomyślą, aby je znaleźć.

Najbardziej ekstremalnym tego przykładem są nieodebrane polisy ubezpieczeniowe na życie. Zgodnie z prawem, ponieważ istnieje obecnie, zakład ubezpieczeń na życie musi oddać dochody z nieodebranych polis, gdy osoba, która jest ubezpieczona, miałaby 115 lat. W tym momencie nawet dzieci tej osoby prawdopodobnie nie żyją, a jedynym, który mógłby szukać będzie wnukiem lub prawnukiem.

I realistycznie mówiąc, ilu ludzi pomyśli szukać nieodebranej własności lub pieniędzy, które należały do ich pradziadków!

Tak więc, pieniądze zwykle nie są twierdzone, w rzeczywistości stosunek wierzytelności do posiadanych funduszy jest taki, że około 5,7% środków pieniężnych jest żądane w danym roku — a 94,3% pieniędzy nie jest żądane!

W rezultacie rząd posiadał pieniądze rośnie. Tempo wzrostu wynosi około dwóch miliardów dolarów rocznie.

Czasami ludzie pytają mnie, czy „wpadną w kłopoty”, jeśli ubiegają się o pieniądze. Odpowiedź brzmi „absolutnie nie!” Pieniądze są twoje i są przetrzymywane dla ciebie. Rząd nie będzie na ciebie zły bardziej niż byłby zły, jeśli złościsz podatki IRS i poprosisz o zwrot nadpłaty!

Moja rada jako prawnik i jako ktoś doświadczony w odzyskiwaniu nieodebranych funduszy dla klientów to „idź i weź swoje pieniądze!” Nie dostaniesz żadnych punktów brownie ani nie skorzystasz z zostawienia pieniędzy rządowi!

Częścią tego, co może być trudne, jest znalezienie pieniędzy. Chociaż lista wszystkich miejsc, w których przechowywane są pieniądze, jest zbyt wyczerpująca dla tego artykułu, możesz uzyskać pomoc od InLife Claims. Jest to prywatna firma, która ułatwia znalezienie pieniędzy lub mienia należnego tobie. Wyszukiwanie jest bezpłatne, a Inlife to lepszy sposób na rozpoczęcie wyszukiwania niż poszczególne rządowe bazy danych. Nadal powinieneś szukać pieniędzy na własną rękę, ale zacznij od Inlife Claims, ponieważ jedno wyszukiwanie obejmie więcej roszczeń niż jakakolwiek inna strona internetowa, jestem świadomy. Oto dlaczego:

W większości wyszukiwań będziesz musiał wyszukiwać w poszczególnych stanach za pośrednictwem skarbnika stanu lub strony kontrolera. Inlife ma połączoną bazę danych w wielu stanach. Jedno wyszukiwanie na Inlife może pokryć więcej miejsca niż stan po stanie, oszczędzając czas i wysiłek.

Inlife ma wyrafinowane narzędzie wyszukiwania. W niektórych stanowych bazach danych narzędzie wyszukiwania nie jest zbyt zaawansowane. Oznacza to, że jeśli Twoje wyszukiwanie dokładnie nie pasuje do rekordu stanu, zapis posiadanych pieniędzy lub mienia nie pojawi się. Na przykład w bazie danych stanu ze starym narzędziem wyszukiwania, jeśli wpiszesz przestrzeń inaczej niż dane znajdujące się w bazie danych, np. wpiszesz „Linda Erickson”, a właściwość znajduje się pod „Linda K. Erickson”, bazy danych mogą nie zwracać dopasowania, chyba że zostanie uwzględniony środkowy początkowy. Życie ma bardziej wyrafinowane narzędzie wyszukiwania, które jest lepsze w pokazywaniu potencjalnych meczów, dzięki czemu można znaleźć więcej pieniędzy, które są ci winne przy mniejszym czasie i wysiłku.

Usługa wyszukiwania Inlife jest bezpłatna, więc niczego nie tracisz, szukając na Inlife. Zawsze możesz wyszukiwać zarówno bazy danych Inlife, jak i stanowe.

Powodzenia! Przeszukaj siebie i swoich przyjaciół i rodzinę! Są szanse, że ktoś jest winien trochę pieniędzy!