en flag
zh flag
ja flag
ko flag
pl flag
ru flag
es flag
vi flag
Listen to this post

Jak mogę uzyskać pieniądze należne mi przez rząd?

Rząd przetrzymuje miliardy dolarów w imieniu osób fizycznych, rodzin i firm. Pieniądze te pochodzą z nieodebranych polis ubezpieczeniowych na życie, czeków zwrotów, które nigdy nie zostały zrealizowane, zawartości skrzynek depozytowych, nieużywanych kart upominkowych, utraconych obligacji oszczędnościowych USA, zapomnianych emerytur i nie tylko. Jak mogę uzyskać rządowe nieodebrane pieniądze należne mi?

Jak ubiegać się o nieodebrane pieniądze rządowe

Podobnie jak w przypadku wszystkiego związanego z biurokracją, radzenie sobie z systemem może być mylące i frustrujące. Chociaż nie wierzę, że rząd celowo coś utrudnia, to jest naturą biurokratycznej bestii być łagodnie frustrującym w dobry dzień.

Najprostsze środki pieniężne do odzyskania są w posiadaniu skarbników państwa, a skarbnicy pracowali w ciągu ostatnich kilku lat nad wdrożeniem internetowych procedur składania wniosków. Ponieważ te przyszły online odzyskanie funduszy stało się łatwiejsze.

Dowód, którego potrzebujesz

Proces polega na wypełnieniu formularza, przedstawieniu dowodu tożsamości (zwykle kopii dowodu tożsamości wydanego przez rząd) oraz dowodu, że jesteś osobą lub firmą, która jest winna pieniądze. Następnie wyda ci pieniądze. Proces trwa kilka miesięcy i dostajesz czek. Inlife Claims to baza danych, która pomoże Ci w poszukiwaniu nieodebranych środków od rządu.

Zapewnienie dowodu, że kwalifikujesz się do rządowych pieniędzy może być nieco trudniejsze. Jeśli nieodebrane pieniądze są wymienione pod starym adresem, możesz zostać poproszony o przedstawienie dowodu, że jesteś powiązany z tym adresem. Tam może być konieczne uzyskanie starych wyciągów bankowych (banki często mogą dostarczać stare wyciągi za umiarkowaną opłatą), rachunki za media, czyny lub dzierżawy.

Możesz uzyskać pomoc w wyszukiwaniu w InLife Claims. To prywatna firma, która ma wielostanową bazę danych, która może pomóc znaleźć rząd nieodebrane pieniądze. Wyszukiwanie jest szybkie, łatwe i bezpłatne.

Ogólnie rzecz biorąc, z cierpliwością i wytrwałością, możesz pracować nad problemami.