en flag
zh flag
ja flag
ko flag
pl flag
ru flag
es flag
vi flag
Listen to this post

Nieodebrane fundusze ukryte w wyszukiwarkach

Rząd trzyma nieodebrane fundusze i nieruchomości warte miliardy dolarów. Według NAUPA, kwota pieniędzy zebranych przez agencje nieruchomości w USA wyniosła 7,8 miliarda dolarów; z tego 3,2 miliarda zostało zwróconych ich prawowitym właścicielom. Z powyższych danych wynika, że większość nieodebranych pieniędzy i nieruchomości nigdy nie trafia do prawowitych właścicieli. Istnieje kilka nieodebranych środków ukrytych w wyszukiwarkach.

Unclaimed funds hidden from search engines

W naszym współczesnym świecie amerykańskim, patrzymy najpierw w Internecie, aby uzyskać informacje. Niesamowite wyszukiwarki, takie jak Google, dostarczają nam informacji w chwili, która wymagałaby pójścia do biblioteki lub zrobienia godzin badań, aby odkryć. A niektóre z nich nigdy byśmy nie odkryli.

Co się dzieje z nieodebranymi środkami ukrytymi w wyszukiwarce?

Ale wyszukiwarki nie indeksują wszystkich informacji w Internecie. W rzeczywistości, nie indeksują większości informacji. Poza tym wyszukiwarki zwracają tysiące lub nawet miliony wyników z wyszukiwania i nie można przeglądać tak wielu wyników z zapytania.

Przykładem informacji, które nie są indeksowane przez wyszukiwarki „Standard” (tj. Google, Bing, Duck Duck Go itp.) jest zawartość rządowych baz danych, które posiadają nieodebrane lub porzucone nieruchomości. Wyszukiwarki zwrócą stronę, która wyśle Cię do strony wyszukiwania, której następnie możesz użyć do wyszukiwania w tych bazach danych. Ale wyszukiwarka nie przeszuka bazy danych dla Ciebie. Najlepiej byłoby, gdybyś sam wykonał pracę nad przeszukaniem poszczególnych baz danych.

Jednak nie ma potrzeby, aby przejść do tego kłopotliwego przemieszczania się między bazami danych. Istnieje wyspecjalizowana wyszukiwarka, która może pracować dla Ciebie. InLife Claims to wyspecjalizowana wyszukiwarka, która przeszukuje zawartość niektórych państwowych baz danych. To sprawia, że jest to o wiele wygodniejsze i powinieneś najpierw przeszukać roszczenia InLife, ale nawet oświadczenia InLife nie mają aktualnej zawartości wszystkich dostępnych baz danych.