en flag
zh flag
ja flag
ko flag
pl flag
ru flag
es flag
vi flag
Listen to this post

Stany Zachowaj miliardy dolarów nieodebrane pieniądze i nieruchomości

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego stany trzymają miliardy dolarów w nieodebranych pieniądzach i nieruchomoniach? Niektóre są przeznaczone dla osób fizycznych, niektóre dla firm, niektóre dla gmin, a niektóre dla organizacji charytatywnych. Kwota ta wydaje się wzrastać z każdym rokiem.

Zawsze będzie własność, która zostanie utracona. Istnieje wiele przyczyn utraty własności. Oto kilka przykładów:

Ludzie zapominają o kartach podarunkowych.

Stracisz czeki podróżnika

Przestań płacić czynsze depozytowe

Nie zmieniaj ich adresów i dostają zwrot pieniędzy lub czek rabatowy i nigdy nie dotrze do nich

Ich zlecenie spedycyjne wygasa, a nieprawidłowe wypłaty (takie jak kontrole dywidendy) nigdy nie dostały się do nich

Umierają, a ich spadkobiercy nie wiedzą, gdzie wszystko jest i że utracona własność nigdy się nie domaga

Beneficjenci nie zdają sobie sprawy, że istnieje polisa ubezpieczeniowa na życie i nigdy nie zgłaszają roszczenia

I WIĘCEJ

To sumuje się do State Keep miliardy dolarów w nieodebranych pieniędzy i nieruchomości.

W Ameryce (i Kanadzie) utracona własność jest w posiadaniu rządu w oczekiwaniu na osobę składającą roszczenie do tej nieruchomości. Jest kilka powodów, z których głównym jest to, że rząd nie chce stworzyć zachęty dla firmy, aby trudno komuś uzyskać zwrot pieniędzy lub pieniądze, aby utrzymać pieniądze same.

States Keep Billions Unclaimed Money and Property

W przeszłości, w starym angielskim prawie, powodem było to, że król posiadał wszystko i mógł ostatecznie odebrać ci to, jeśli się nie zachowujesz. To już nie jest dokładne prawo (chociaż przepisy o przepadkach pochodzą z tego historycznego podejścia), ale rząd ostatecznie agregowanie wszystkich utraconych i nieodebranych nieruchomości opiera się na tym starym angielskim prawie.

W dzisiejszym świecie firma lub osoba jest winna komuś pieniądze lub mienia lub trzyma się pieniędzy lub mienia (takich jak depozyt) nie może zatrzymać pieniędzy, jeśli znikniesz lub stracą kontakt z Tobą.

Jeżeli nie mogą znaleźć osoby, do której należą pieniądze lub mienia, muszą przekazać je państwu w celu przechowania. W tym miejscu państwa trzymają miliardy nieodebranych pieniędzy i mienia. Pomaga to zniechęcić firmy i ludzi do przechowywania pieniędzy, które powinny dać komuś innemu.

Pieniądze są dostępne dla prawowitego właściciela i dlatego istnieje Inlife Claims — aby ułatwić ludziom znalezienie i domaganie się swoich pieniędzy lub mienia.

InLife Claims służy ułatwieniu znajdowania należnych Ci pieniędzy lub nieruchomości. Wyszukiwanie jest bezpłatne, a InLife Claims to lepszy sposób wyszukiwania niż poszczególne rządowe bazy danych. Oto dlaczego lepiej jest wyszukiwać w InLife Claims niż gdziekolwiek indziej:

InLife Claims ma połączoną bazę danych, która przechodzi w wielu stanach. Jedno wyszukiwanie na stronie internetowej InLife Claires może obejmować tyle rekordów, co wiele wyszukiwań w jednostanowych rządowych bazach danych. Oszczędność czasu i wysiłku.

InLife Claims ma bardziej wyrafinowane narzędzie wyszukiwania. W niektórych stanowych bazach danych narzędzie wyszukiwania jest stare i wybredne. Jeśli wpiszesz przestrzeń inaczej niż dane znajdują się w bazie danych, np. wpiszesz w „Robert Johnson”, a właściwość znajduje się w sekcji „Robert K. Johnson”, starsze narzędzia wyszukiwania w stanowych bazach danych mogą nie zwracać dopasowania, chyba że zostanie uwzględniony środkowy początkowy. Lub, jeśli szukasz nieruchomości należących do „Mary O'Toole”, a baza danych stanowa zawierała dane wprowadzone jako „Mary O'Toole” (sam widziałem ten błąd) możesz nie uzyskać wyniku z literówka w nim. InLife Claims posiada bardziej wyrafinowane narzędzie wyszukiwania, dzięki czemu można znaleźć więcej pieniędzy, które są Ci należne przy mniejszym czasie i wysiłku.

InLife Claims oferuje również usługę aktywnego wyszukiwania w Twoim imieniu w miarę upływu czasu i powiadamiania Cię o ewentualnym dopasowaniu. Ta funkcja „ustaw go i zapomnij” pomoże Ci uzyskać wszystkie pieniądze należne Ci!